مدیران در دولت انقلابی برای حل مشکلات جهادی پای کار باشند

 مدیران در دولت انقلابی برای حل مشکلات جهادی پای کار باشند
شناسه خبـر : ۱۱۱۲۶۳ پنجشنبه ۱۳ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۴:۲۰

استاندار البرز گفت: در دولت انقلابی سیزدهم همه مدیران با تلاش های جهادی باید برای بررسی و حل مشکلات مردم پای کار باشند.

مجتبی عبداللهی در نشست قرارگاه اجتماعی استان البرز افزود: باید مشکل کمبود سرانه ها که از قبل برجای مانده یکبار برای همیشه حل شود و این امر تلاش مضاعف مدیران جهادی را می طلبد.
وی با اشاره به کمبود سرانه های ورزشی و تفریحی در البرز ادامه داد: می توان از زمین های موجود در محله های کم برخوردار برای توسعه امکانات تفریحی و ورزشی بهره برد .
انقلاب مدرسه سازی در البرز راه اندازی شود
استاندار البرز با اشاره به کمبود ۵۵۰ مدرسه و به تعبیری ۱۰ هزار کلاس درس در این استان گفت: جبران کمبودها در این بخش نیاز به کار جهادی دارد .
وی با تاکید بر اینکه فرمانداریها باید مطالبات مردم را بطور مستمر و بی وقفه رصد و پایش کنند ، اظهار داشت: مردم مشکلات عدیده و خواسته های به حقی دارند  که همه مسوولان باید به جد برای رفع آنها تلاش کنند؛ و البته با همه کاستی هایی که دستگاه ها دارند از تلاش های انجام شده در البرز  قدردانی می شود .

عبداللهی با اشاره به وجود ۶۶ محله کم برخوردار در البرز بیان داشت: مردم انتظارات به حق دارند اما  امکانات متناسب با خواست مردم نیست،  بنابراین تمام دستگاه ها برای دریافت اعتبارات از وزارتخانه ها باید  بیشتر تلاش کنند.
وی افزود:  با این وضعیت بودجه ناچار به تلاش مدیران در اخذ اعتبار و بودجه بیشتر از وزارتخانه ها برای حل مشکلات مردم  هستیم.
استاندار البرز بابیان اینکه در بازدیدی که از برخی از مناطق کم برخوردار داشتم مردم با کمبودها و نیارهای به حق مواجه هستند افزود: باید با پیگیری برای بودجه بیشتر و استفاده از تمام ظرفیتها در راه حل مشکلات گام های بیشتری برداشت.
عبداللهی با یادآوری اینکه مردم به واقع ولی نعمت و فلسفه وجودی ما مدیران در هر پست و مقامی از برکت وجودی این مردم است ، تاکید کرد: جواب همه مدیران به مردم باید بله باشد تا خواسته مردم محقق و در محلات کار جهادی  شود  چرا که بسیاری از مشکلات مردم توسط نهادی های حمایتی که جای تقدیر دارد قابل حل است.
مساجد البرز در موضوعات فرهنگی و اجتماعی فعالتر عمل کنند
 استاندار البرز با اشاره به نقش موثر مساجد در تحولات اجتماعی گفت: با توجه به دغدغه هایی که در حوزه اجتماعی و فرهنگی در این استان شاهد هستیم باید از ظرفیت  مساجد محلات هرچه بیشتر در این زمینه بهره برد.
 عبداللهی افزود: مساجد به عنوان کانون های پیشگیری از آسیب های اجتماعی ، می توانند در تربیت جوانان قرآنی نقش موثری را ایفا کنند.به پیج اینستاگرامی «شهروندالبرز» بپیوندید
instagram.com/shahrvand.alborz