دانشگاه آزاد اسلامی واحد فردیس آغاز به کار کرد

دانشگاه آزاد اسلامی واحد فردیس آغاز به کار کرد
شناسه خبـر : ۱۱۱۲۵۵ چهارشنبه ۱۲ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۱:۵۶

رییس دانشگاه آزاد اسلامی استان البرز اعلام کرد: دانشگاه آزاد اسلامی واحد فردیس راه اندازی و از مهر ماه سال جاری دانشجوی مقطع کارشناسی می پذیرد.

حسین کلانتری خلیل آباد  افزود: دانشگاه آزاد اسلامی واحد فردیس از مهر ماه سال جاری در ۱۱ رشته مقطع کارشناسی پیوسته در رشته های مهندسی رایانه ، مهندسی عمران، حقوق، تربیت بدنی و علوم ورزشی، روانشناسی،حسابداری،مدیریت آموزشی و علوم تربیتی، مهندسی معماری، مدیریت بازرگانی، مالی و صنعتی  دانشجو می پذیرد.

وی اظهار داشت: علاقه مندان جهت ثبت نام اولیه از تاریخ ۲۲ مرداد جاری  به نشانی  فردیس، شهرک ناز، انتهای یکم غربی تقاطع جاده مشکین دشت مراجعه کنند یا با شماره ۰۹۱۲۲۱۸۲۹۱۰ و ۰۹۱۰۵۹۳۲۰۸۵ تماس بگیرند.

کلانتری گفت: دانشجویانی که از طریق کنکور سراسری پذیرفته می شوند می توانند ثبت نام کنند و هم بدون آزمون کنکور طبق سوابق تحصیلی در محل ثبت نام می کنند.

رییس دانشگاه آزاد اسلامی استان البرز بیان داشت : اکنون ساختمان دانشگاه آزاد اسلامی واحد فردیس در حال احداث  است که حدود ۲ سال به اتمام می رسد برای سهولت در تردد و دوری مسافت برای دانشجویان ساکن در شهرستان فردیس این دانشگاه در ساختمانی اجاره ای خدمات می دهد.

کلانتری افزود: در زمان حاضر در مقطع کارشناسی ثبت نام به عمل می آید البته تا مهر ماه هم می توانیم مقطع کاردانی هم اضافه کنیم.


به پیج اینستاگرامی «شهروندالبرز» بپیوندید
instagram.com/shahrvand.alborz