واکسیناسیون کرونا در زندان‌های استان البرز با جدیت انجام می‌شود

واکسیناسیون کرونا در زندان‌های استان البرز با جدیت انجام می‌شود
شناسه خبـر : ۱۱۱۲۲۷ یکشنبه ۹ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۳:۱۷

مدیرکل زندان‌های البرز با بیان اینکه واکسیناسیون کرونا در زندان‌های استان البرز با جدیت انجام می‌شود، گفت: مددجویان البرزی دُز چهارم واکسن کرونا را دریافت کردند.

علی چهار محالی  اقدامات انجام شده در خصوص کنترل ویروس کرونا در زندان‌های استان را از بدو شیوع این ویروس تا کنون موفق ارزیابی کرد.

وی با اشاره به این اقدامات افزود: انجام روزانه تست pcr از زندانیان جدیدالورود و سربازان وظیفه و کارکنان، انجام ۴ مرحله واکسیناسیون همگانی در زندان‌ها، اجرای قرنطینه ۳ لایه، مقوی و مغذی سازی وعده‌های غذایی، توزیع ماسک، ضد عفونی اماکن و … از جمله اقدامات صورت گرفته در جهت جلوگیری از ورود ویروس کرونا به داخل زندان‌ها است.

مدیر کل زندان‌های استان البرز تعامل خوب دانشگاه علوم پزشکی به ویژه در واکسیناسیون دز چهارم زندانیان و اقدامات مؤثر کارکنان زندان‌های استان به ویژه کارکنان حوزه بهداشت و درمان را در مهار این ویروس بسیار مهم و ستودنی برشمرد.

وی متذکر شد: همزمان با اوج گرفتن موج چهارم کرونا در کشور با همکاری دانشگاه علوم پزشکی البرز، زندانیان این استان دُز چهارم واکسن کرونا را همزمان با دیگر هموطنان در کشور دریافت کردند.


به پیج اینستاگرامی «شهروندالبرز» بپیوندید
instagram.com/shahrvand.alborz