‍ مدیرکل بهزیستی استان البرز:

همه اقشار جامعه و صنایع به مسوولیت های اجتماعی خود در قبال مددجویان عمل کنند

همه اقشار جامعه و صنایع به مسوولیت های اجتماعی خود در قبال مددجویان عمل کنند
شناسه خبـر : ۱۱۱۱۲۴ دوشنبه ۲۷ تیر ۱۴۰۱ - ۰۰:۰۹

محمدی فلاح مدیرکل بهزیستی استان البرز در نشست خبری که به مناسبت فرا رسیدن هفته بهزیستی با حضور اصحاب رسانه در سالن جلسات این اداره کل برگزار شد با بیان این که سازمان بهزیستی مولود انقلاب اسلامی است.

به گزارش شهروندالبرز، محمدی گفت: امروز افتخار داریم ۴۳ سالگرد این سازمان را با شعار شروعی برای دوباره زیستن جشن بگیریم.

محمدی با بیان این که بهزیستی جامعه هدف بسیار گسترده ای دارد اظهار کرد: ما همیشه این ادعا را داریم که بهزیستی نقش پیامبر گونه داشته و قبل از تولد و تا سالمتری افرادی در بطن جامعه هدف ما قرار دارند.

وی بیان کرد: سازمان بهزیستی سازمانی است که درگیر مسائل اجتماعی است و رابطه مردم به شناختی،که مردم از این سازمان برمی‌گردد و به نوع شناخت مردم وابسته بوده و می طلبد اصحاب رسانه با اطلاع رسانی دقیق و با آمدن به میدان همچون گذشته فضای موجود به گونه ای رقم‌بخورد که شهروندان و جامعه هدف ما وظايف و اقدامات بهزیستی را بهتر از قبل و بیشتر گذشته آشنا شوند.

این مسوول تصریح کرد: تلاش کنیم با هم افزایی بیشتر فعالیت های خوبی به مردم ارائه دهیم. مدیرکل بهزیستی البرز اظهار کرد: اصحاب رسانه در موضوع مسوولیت اجتماعی و مطالبه گری در این بخش همواره همراه ما بوده اند و می طلبد همه گروه ها به مسولیت اجتماعی‌ خود جامه عمل پوشانده و این مسوولیت به صورت فرد به فرد دنبال گردد و حتا صنایع و مسوولان بتوانند نقش،خودشان را در قبال جامعه‌ ایفا کنند.

وی در زمینه بحث رایگان شدن قبض آب و برق گروه‌های هدف بهزیستی بیان کرد: متاسفانه در استان ما خانوارهای تحت پوشش بهزیستی در این زمینه استقبال و ورود خوبی،نداشته اند و خانواده های،تحت پوشش باید مشخصات خود را ثبت کنند و مددجویان تحت پوشش باید نسبت به ثبت نام خود در این زمینه به سامانه www.samt.behzisti.net بهزیستی مراجعه نمایند و با ثبت شماره قبض خود از این امکان برخوردار شوند.

مدیرکل بهزیستی استان البرز گفت: در بحث توانمند سازی زنان و مردان مراکزی،وجود دارد که به این افراد توانمندی های لازم ارایه و رسیدگی های لازم مورد انجام قرار می گیرد. محمدی تصریح کرد: درمان اعتیاد کودکان‌به بهزیستی ارتباطی نداشته و در محدوده فعالیت ها و اختیارات دانشگاه علوم پزشکی می باشد.


نویسنده : آمنه شکوهی

به پیج اینستاگرامی «شهروندالبرز» بپیوندید
instagram.com/shahrvand.alborz