گلف پر هزینه نیست

گلف پر هزینه نیست
شناسه خبـر : ۱۱۱۱۱۰ یکشنبه ۲۶ تیر ۱۴۰۱ - ۱۴:۲۳

رئیس هیات گلف استان البرز گفت: ایجاد زمین‌های مینی گلف استاندارد در شهر کرج و رایزنی برای ساخت چند زمین مینی گلف استاندارد و همچنین زمین گلف بزرگ از جمله فعالیت های زیرساختی بوده است که در این دو سال اخیر مورد پیگیری قرار گرفته است.

به گزارش شهروندالبرز، رضا عباس زاده در حاشیه برگزاری نمایشگاه فرهنگی ورزشی استان البرز در گفت و گو با ایسنا گفت: ورزش گلف در گذشته در استان دارای فعالیت‌های چندانی نبوده که خوشبختانه در چند ساله اخیر این هیأت توانسته است علاوه بر جذب و آموزش این رشته در سطح استان و جذب ورزشکاران، صاحب مقام های کشوری خوبی شود.

عباس زاده گفت: ایجاد زمین های مینی گلف استاندارد در شهر کرج و رایزنی برای ساخت چند زمین مینی گلف استاندارد و همچنین زمین گلف از جمله فعالیت های زیرساختی بوده است که در این دو سال اخیر مورد پیگیری قرار گرفته است.

وی بیان کرد: هم اکنون ورزشکاران ‌این هیات با حضور در این رویداد در تلاش هستند تا بار دیگر نگاه مردم استان و ورزشکاران‌را به این‌ورزش مهیج معطوف سازند.

رییس هیات گلف استان تصریح کرد: در بزرگترین نمایشگاه و دستاوردهای فرهنگی و ورزشی کشور در کرج، آموزش رایگان گلف به تمامی سنین از آغازین روزهای برپایی نمایشگاه مورد انجام قرار گرفته و خوشبختانه غرفه گلف از جمله غرفه های بسیار فعال در نمایشگاه بود که توانست مخاطبان بسیاری را به خود جلب کند.

رئیس هیات گلف استان البرز در پایان با اشاره به اینکه ورزش گلف از ورزش های پر هزینه نیست و در تلاش هستیم تا این ورزش را در مدارس، دانشگاه ها و در میان همه اقشار جامعه ببریم گفت: ورزش، گلف اخلاق‌مداری ترین و اسلامی ترین بوده ورزش بوده و نگاه ویژه ای به اخلاقیات در این ورزش وجود دارد.

 

منبع: خبرگزاری ایسنا


به پیج اینستاگرامی «شهروندالبرز» بپیوندید
instagram.com/shahrvand.alborz