فرماندار ساوجبلاغ :

در جنگ اقتصادی با دشمن با دست پر تاکتیک های دشمن را خنثی کنیم

در جنگ اقتصادی با دشمن با دست پر تاکتیک های دشمن را خنثی کنیم
شناسه خبـر : ۱۱۱۰۴۸ سه شنبه ۷ تیر ۱۴۰۱ - ۱۲:۰۰

اولین نشست صمیمانه فعالان تولید در بخش های صنعتی ، کشاورزی و گردشگری شهرستان ساوجبلاغ با حضور مسوولان استانی و شهرستانی در سالن همایش‌های ۹ دی برگزار شد.

به گزارش شهروندالبرز، در این همایش البرزی اهداف تبیین این‌ همایش را مورد توجه قرار داده و گفت: مقام‌معظم رهبری همواره تاکید بسیاری بر مسائل اقتصادی داشته است.

البرزی اظهار کرد: ما به عنوان سرباز،و دیده بان امین آماده همواره باید در مقابل صف آرایی دشمنان آماده باشیم و تاکتیک های خودمان را داشته باشیم‌

وی با بیان این که شعارهای یک دهه رهبری در نامگذاری سالها اشاره به موضوعات اقتصادی، تولیدملی، اشتغال، مدیریت جهادی، رونق و جهش،تولید، مانع زادیی ها، تولید دانش بنیان‌اشتغال آفرین و ... بوده است و نامگذاری ها با رویکرد اقتصادی و توجه به موضوع اقتصاد بوده است بیان کرد:دشمن با رویکرد اقتصادی تلاش می کنند اقتصاد کشور را مورد هدف قرار دهد.

وی تاکید کرد:برای خنثی کردن توطئه های دشمن با روحیه جهادی امور را پیش برده و باید کمک کنیم مردم با کمترین آسیب از این برهه و خدعه دشمن گذر کنند.

البرزی خبر داد: برنامه‌ريزي‌هاي خوبی صورت‌گرفته و فصلی نوین در فضای صنعت شهرستان ایجاد خواهد شد و برنامه های خوبی پیش رو قرار دارد.

وی گفت: با اعلام‌برنامه ها ادارات بسیج خواهند شد و صنعت دیگر باید امیدوار به آینده باشد و به توسعه سرمایه گذاری،بپردازد.

وی لزوم توجه به سرمایه گذاران حقیقی را مورد توجه قرار داده و اظهار کرد: سرمایه گذار کسی است که اندوخته چند دهه از توانمندی های خود را جمع کرده و با استفاده و یا بی،استفاده از تسهیلات بانکی طرح های عمرانی در بخش،صنعت و کشاورزی را پیگیری می کند توليدکننده حقیقی با آبروی خودش سفره ای را پهن‌می‌کند که بندگان پای آن سفره خدا بنشینند و روزی خود را بردارند.

وی بیان کرد: برای سرمایه گذار فرش قرمز پهن میکنم و برای پهن شدن و پهن ماندن سفره اش تلاش بسیار خواهم کرد.

وی خطاب به دستگاه‌های اداری گفت: از این به بعد کار ما حمایت از سرمایه گذار و سرمایه گذاری است و همه باید تلاش کنند امور سرمایه گذاران تسهیل شود و ظرفیت بالای دستگاه‌های شهرستان و استان باید پای کار بیایند.

فرماندار ساوجبلاغ تصریح کرد:کمک‌کنیم‌ مشاغل ایجاد شده پایدار بماند چرا که برای ایجاد این‌شغل ها زحمات و سرمایه بسیاری هزینه شده است.

وی با طرح این‌مطلب که اگر نسبت به مشکلات تولید کنندگان‌بی تفاوت باشیم بسیاری از امور بر زمین‌می‌ماند و آیا این‌جامه جامعه ای،پویا است گفت:از امروز در حوزه شهرستان ساوجبلاغ تا بنده هستم نخواهم گذاشت شرکتی در حوزه آب و برق و گاز با مشکل مواجه شود.

این مسوول تاکید کرد:کار ما صرفا حمایت از سرمایه گذاران واقعی است که خدمات و عوایدش شامل حال کشور و مردم‌سرزمینم شود.

البرزی ادامه داد: معظل اقتصادی از جمله مشکلات کشور است که به عنوان خادم‌در جنگ‌اقتصادی کشور باید دارای برنامه باشیم و با روحیه جهادی امور را دنبال کنیم.

وی اعلام کرد:ستاد توسعه پایدار را در شهرستان شکل داده ایم و یکی از کارگروههایی که راه افتاده است کار گروه عمران‌بوده و اکنون‌کارگروه حمایت از،سرمایه گذار نیز راه اندازی گردیده است.

البرزی با بیان‌این که وظیفه ما حمایت منطقی از سرمایه گذار واقعی است گفت: همه کسانی که قصد سرمایه گذاری در این‌منطقه هستند آغوش،ما برای آنان باز است و در زمینه بحث استعلام‌ها موضوعات مرتبط رفع گردیده است.


به پیج اینستاگرامی «شهروندالبرز» بپیوندید
instagram.com/shahrvand.alborz