مهندس یعقوبی شهردار هشتگرد:

توسعه اقتصاد شهری، با توسعه گردشگری محقق خواهد شد

توسعه اقتصاد شهری، با توسعه گردشگری محقق خواهد شد
شناسه خبـر : ۱۱۱۰۳۹ یکشنبه ۵ تیر ۱۴۰۱ - ۱۳:۲۵

شهر هشتگرد در سال های گذشته روزهای پر تلاطمی را پشت سر گذاشته است و شاید بتوان گفت با ورود مهندس یعقوبی شهردار این شهر طی 6 ماه گذشته این شهر شاهد تغییر و تحولات خوبی در خود بوده است.

به گزارش شهروندالبرز، بدون  شک نگاه ویژه شهردار در بخش گردشگری را شاید بتوان از جمله نقاط عطف و مورد توجه در عملکرد شهردار هشتگرد برشمرد.

نگاهی که با مروری بر فعالیت های چند ماهه اخیر وی نشان از افقی روشن در سطح این شهر داشته و کمک خواهد کرد این شهر دارای توسعه اقتصادی و گردشگری خوبی در بین دیگر شهرستان های استان در بخش گردشگری داشته باشد و توسعه اقتصادی این شهر را در مسیری متفاوت اما درست هدایت کند.

توجه به زیرساخت ها و آسفالت معابر با توجه به حجم اعلامی از سوی شهرداری نیز نقطه درخشانی در کارنامه عمرانی وی خواهد بود چرا که سبب رضایتمندی مردم را در سطح این شهر رقم زده است.

یعقوبی با نگاه جامع و فراگیر خود در بخش های مختلف شهری بدون شک در آینده نزدیک مسیرهای روشنی را پیش روی مدیریت شهری این شهر خواهد گذاشت و خوشبختانه همراهی اکثر اعضای شورای اسلامی این شهر با وی سبب ساز تحولات و اتفاقات خوبی در آتیه این شهر خواهد شد روزهای پرباری که قطار توسعه و عمران این شهر را شتاب خواهد بخشید.

در این خصوص شهردار شهر هشتگرد طی نشستی با اصحاب رسانه استان به بیان فعالیت های این شهرداری طی شش ماهه گذشته پرداخت.

یعقوبی در زمینه آسفالت ریزی در ماههای مختلف سال در سطح شهر هشتگرد اظهار کرد:جمعا 3110 تن در سه ماهه زمستان 1400 در سطح این شهر آسفالت ریزی مورد انجام قرار گرفته است.

یعقوبی بیان کرد: این سفالت ریزی ها در در میدان امام حسین(ع) ، لاین شمالی بلوار امام(ره) حد فاصل میدان شهدا تا میدان سپاه، لاین جنوبی بلوار امام(ره) حد فاصل میدان شهدا تا میدان سپاه، خیابان فردوسی در شهرک وحدت، خیابان جویبار در شهرک وحدت، بلوار شهید چمران ینگی امام، خیابان گلستان در شهرک ینگی امام، خیابان همت در شهرک ینگی امام، انتهای خیابان جلال آل احمد(سبزعلی آباد)، لکه گیری سطح شهر و ... مورد انجام قرار گرفته است.

وی ادامه دادجمعا 10300 تن در سه ماهه بهار 1401 نیز در ضلع جنوبی بلوار امام(ره) حد فاصل میدان سپاه تا باسکول افشین، ضلع جنوبی بلوار امام(ره)حد فاصل میدان شهدا تا بانک صادرات، ضلع شمالی بلوار امام(ره) حد فاصل میدان شهدا تا مرکزپلیس راهور،ضلع شمالی بلوار امام حد فاصل تقاطع مدرس تا میدان شهدا خیابان رسالت در شهرک وحدت و خیابان دهکده،ضلع شرقی بلوار شهید سلیمانی ، پل شهید قاسمی به سمت میدان صنعت، ضلع جنوبی بلوار امام(ره) حد فاصل بیمارستان تامین اجتماعی تا میدان بسیج، امتداد شرقی خیابان شهید فخری زاده و خیابان شهید بهرامی ،خیابانهای بهار ، بهار 3 شرقی و غربی در شهرک بعثت،خیابان سینا ،لکه گیری سطح شهر هشتگرد،لکه گیری شهرک ینگی امام و ... مورد انجام قرار گرفته است.

یعقوبی همچنین اظهار کرد: فعالیت های خوبی در زمینه فعالیت های عمرانی،فرهنگی و ورزشی و ...صورت گرفته است که شرح آن در سطح رسانه ها و اخبار شهرداری به شهروندان اطلاع رسانی شده است.

این مسوول در آخر تصریح کرد: تمام تلاش ما در مجموعه مدیریت شهری خدمت به مردم و ایجاد زیرساخت های مناسب در سطح است و همچنین توجه به بافت های فرسوده نیز برنامه ریزی شده است که در حال مطالعه و برنامه ریزی در این زمینه هستیم.


به پیج اینستاگرامی «شهروندالبرز» بپیوندید
instagram.com/shahrvand.alborz