دکتر دادخواه شهردار آبیک:

ایجاد ۴ زمین چمن مصنوعی در سطح شهر آبیک

ایجاد ۴ زمین چمن مصنوعی در سطح شهر آبیک
شناسه خبـر : ۱۱۱۰۳۵ یکشنبه ۵ تیر ۱۴۰۱ - ۱۲:۵۸

در ابن جلسه ملک پور ریاست آموزش و پرورش ضمن تشکر و قدر دانی از زحمات مجموعه مدیریت شهری در خصوص زیباسازی سطح شهر مخصوصا دیوار مدارس سطح شهر و همچنین درخواست اینکه با همیاری شهرداری در خصوص ادامه این موضوع و همچنین در خصوص آسفالت مدارس و کمک و یاری از شهرداری در حد توان به گفتگو پرداخت.


به گزارش شهروندالبرز، دکتر دادخواه در این جلسه گفت: شهرداری آمادگی دارد طی  تفاهم نامه ای بین آموزش و پرورش و شهرداری برای ساخت موشن گرافی و مسائل فرهنگی و روابط عمومی و زیباسازی با آموزش،و پرورش همکاری های لازم را داشته باشد.

دادخواه اظهار کرد: ما با شما همراه خواهیم بود و از ظرفیت آموزش پرورش هم استفاده خواهیم کرد.

وی ادامه داد: در خصوص زمین های چمن مصنوعی ایجاد ۴ زمین چمن مصنوعی در چهار نقطه از شهر مورد توجه قرار دارد.

وی تصریح کرد: اولین زمین چمن مصنوعی در این راستا از شهرک فردوس در  زمینی به مساحت  حدودا۱۲۰۰ متر مربع به زودی آغاز خواهد شد.

شهردار آبیک همچنین در حاشیه این جلسه در گفت و گو با خبرنگار ما از نوسازی وسایل و بازیگاه کودکان بوستانهای سطح شهر خبر داد.

دکتر دادخواه شهردار آبیک ضمن تاکید بر نصب و تجهیز تمامی بوستانهای محلات شهر به بازیگاه کودک گفت: تمامی وسایل بازی معیوب کودکان و غیر استاندارد که به نوعی سلامت و امنیت جان کودکان را تهدید میکند  جمع آوری و  وسایل بازی استاندارد جدید جایگزین و  نصب می شود.

شهردار آبیک با بیان این مطلب که نصب وسایل بازی جدید کودکان در پارک های سطح شروع شده است اظهار کرد:یکی از برنامه های شهرداری ارتقاء سطح امکانات تفریحی رفاهی و ورزشی بوستان شهید رجائی شهر جهت تبدیل این بوستان مرکزی شهر به عنوان یک بوستان ویژه جهت  گذراندن اوقات فراغت خانواده ها  می باشد که در این راستا وسایل و بازیگاه کودک در این بوستان نصب و راه اندازی می شود.

️دکتر دادخواه یاد آور شد علاوه بر وسایل بازی کف پوش های فرسوده و غیر استاندارد محل بازی کودکان نیز در سطح بوستانها تعویض و نوسازی خو اهد شد.

به پیج اینستاگرامی «شهروندالبرز» بپیوندید
instagram.com/shahrvand.alborz