سارق مسلح در چنگال پلیس البرز

سارق مسلح در چنگال پلیس البرز
شناسه خبـر : ۱۱۰۹۶۵ چهارشنبه ۱۸ خرداد ۱۴۰۱ - ۰۹:۳۸

رئیس پلیس آگاهی استان البرز از دستگیری سارق مسلح و کشف یک قبضه سلاح کمری جنگی خبر داد.

سرهنگ محمد نادربیگی  اظهار کرد: در پی وقوع یک فقره سرقت خودرو پژو ۴۰۵ به صورت مسلحانه در یکی از استان‌های همجوار البرز، رسیدگی به موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت.

این مقام انتظامی اظهار داشت: با توجه به اینکه سارقین پس از ارتکاب سرقت و در حین فرار اقدام به شلیک دو عدد گلوله کرده بودند، موضوع از حساسیت خواصی برخوردار بود.

وی افزود: عوامل گشت کلانتری ۱۴ شهرک ناز شهرستان فردیس در حین گشت زنی به یک دستگاه پژو ۴۰۵ مشکوک شده که پس از استعلام شماره پلاک، مشخص گردید خودرو مذکور دارای سابقه سرقت مسلحانه می‌باشد که در یک واکنش سریع و غافلگیرانه خودروی سرقتی متوقف و راننده آن دستگیر شد.

سرهنگ نادربیگی با اشاره به اینکه یک قبضه سلاح کمری جنگی به همراه یک تیغه خشاب و تعدادی فشنگ جنگی که به صورت آماده تیراندازی بر روی صندلی شاگرد زیر کیف دستی راننده قرار داشت کشف شد، اظهار داشت: با توجه به عکس العمل سریع و مناسب مأمورین، سارق مسلح در استفاده از سلاح خود جهت فرار از دست پلیس بازماند.

رئیس پلیس آگاهی استان البرز در پایان با اشاره به اینکه امنیت شهروندان خط قرمز پلیس است و پلیس در این رابطه هیچگونه مماشاتی ندارد از شهروندان درخواست کرد: در صورت اطلاع از خبر هرگونه سرقت، موضوع را بلافاصله و بدون فوت وقت از طریق مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ به مأمورین اطلاع دهند.


به پیج اینستاگرامی «شهروندالبرز» بپیوندید
instagram.com/shahrvand.alborz