دستگیری سارقان دریچه فاضلاب با ۱۰۷ فقره سرقت در اشتهارد

دستگیری سارقان دریچه فاضلاب با ۱۰۷ فقره سرقت در اشتهارد
شناسه خبـر : ۱۱۰۸۴۴ پنجشنبه ۵ خرداد ۱۴۰۱ - ۰۹:۲۰

فرمانده انتظامی البرز اعلام کرد: اعضای باند سارقان سرقت دریچه های فاضلاب با اعتراف به بیش از ۱٠۷ فقره سرقت در شهرستان اشتهارد البرز شناسایی و دستگیر شدند.

سردار  عباسعلی محمدیان اظهار داشت: در پی وقوع چندین فقره سرقت دریچه های فاضلاب در شهرک صنعتی اشتهارد ، بررسی موضوع به صورت ویژه در دستور کار پلیس آگاهی این شهرستان قرار گرفت.
وی افزود: کاراگاهان در همان تحقیقات اولیه خود ردپای ۲ نفر از سارقان حرفه‌ای و سابقه‌دار شهرستان که به تازگی از زندان آزاد شده بودند را در چند فقره از سرقت های به وقوع پیوسته مشاهده و بلافاصله با اقدامات اطلاعاتی مخفیگاه آنها را در شهر اشتهارد شناسایی و با هماهنگی مقام قضایی در یک اقدام غافلگیرانه در حین انجام سرقت هر ۲ آنها را دستگیر کردند. 
وی خاطرنشان کرد: متهمان در تحقیقات تکمیلی کارگاهان به ۱۰۰ فقره سرقت دریچه فاضلاب و هفت فقره سرقت اماکن خصوصی با همدستی سه نفر دیگر اعتراف کردند. 
سردار محمدیان با اشاره به شناسایی و دستگیری سایر سارقان توسط پلیس آگاهی اشتهارد، گفت: در خصوص این پرونده یک مالخر  اموال مسروقه نیز دستگیر و به همراه متهمان به مراجع قضایی معرفی شد. 

وی از  شناسایی هفت مالباخته سرقت های اماکن خصوصی این پرونده خبر داد و از شهروندان درخواست کرد که  نسبت به فعالیت های مشکوک افراد در اطراف منازل خود حساس بوده و موضوع را از طریق مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ به ماموران اطلاع دهند.


به پیج اینستاگرامی «شهروندالبرز» بپیوندید
instagram.com/shahrvand.alborz