رضا کریم نیا، دبیر هیات والیبال استان البرز:ا

اگر بزرگان والیبال اجازه دهند کاندیدای ریاست هیات والیبال خواهم شد

اگر بزرگان والیبال اجازه دهند کاندیدای ریاست هیات والیبال خواهم شد
شناسه خبـر : ۱۱۰۸۲۹ یکشنبه ۱ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۵:۱۰

رضا کریم نیا از چهره های محبوب والیبال و از بازیکنان خوب این رشته در سالهای نه چندان دور که در حال حاضر بعنوان دبیرهیات از مربیان خوب بین المللی می باشند گفتگوئی ترتیب داده شده که در پی می خوانید.

به گزارش شهروند البرز راه؛

آقا رضا کمی از سوابق ورزشی خود بگویید؟

کریم نیا هستم کارشناس ارشد فیزیولوژی ورزشی مربی سطح 2 کاتاگوی بین المللی و نزدیک به 30 سال در آموزش پرورش مشغول به کار می باشم. در تیمهای مختلف مربی گری کرده منجمله سرمربی تیم جوانان سایپا- سابیر و چندین سال مربی تیمهای منتخب آموزشگاههای شهرستانهای استان تهران و البرز بوده و در حال حاضر سه سال دبیرهیات والیبال استان و پانزده سال مشغول انجمن والیبال ناحیه 3 و سه سال کارشناس مسئول ناحیه 3 بوده ام.

 

جایگاه رشته والیبال البرز هم اکنون چه موقعیتی دارد؟

با توجه به ظرفیتهای موجود و سرمایه های انسانی در رده های جوانان و نوجوانان و نیز بانوان و حضور تیمها در دست یک قهرمانی کشور بنظر می رسد که تا حدودی قابل قبول باشد اما در رده بزرگسالان که نماد حقیقی آن حضور در سوپر لیگ کشور و یا حداقل دسته یک کشور می باشد متاسفانه البرز در این رشته جایگاهی ندارد و این مایه تاسف است چرا که البرز در سال های نه چندان دور با حضور بازیکنان ارزنده ای چون محمودافشاردوست، محمد ترکاشوند، بهنام محمودی ستون تیم ملی را تشکیل می دادند.

آیا متولیان ورزش و مسئولین استان عزمی برای رشد والیبال در استان دارند؟ به این سوال نمی توانم قاطع پاسخ بدهم ولی به نظر می رسد چندان اراده ای قوی از خود بروز نداده اند.

 

 آقا رضا شنیده ها حاکی از ورود شما و کاندیداتوری بعنوان رئیس هیات والیبال استان را دارید؟

با توجه به وضع موجود و تفکر سنتی می خواهم اگر بتوانم بر پیکر بی جان والیبال و با داشتن طرحهای جدید کاری کرده باشم با اینکه آقای بهنام محمودی که ازمفاخر و ستارگان والیبال کشور می باشند حضورشان را به فال نیک می گیرم هر دو نفر ما سرباز والیبال و ورزش می باشیم منتها با دو روش و متد متفاوت ایشان قابل احترام برای همه اهالی ورزش کشور و البرز می باشند.

 

اگر مطلب پایانی دارید بفرمایید؟

بر خودم لازم می دانم که از همه عزیزان و دلسوختگان و پیشکسوتان کسب رخصت گرفته و از فدراسیون والیبال درخواست دارم که با حضور پررنگ خود نسبت به برگزاری مجمع عادلانه اقدام نمایند.


به پیج اینستاگرامی «شهروندالبرز» بپیوندید
instagram.com/shahrvand.alborz