شهردار و اعضای شورای شهر به دیدار رییس آموزش و پرورش شهرستان رفتند

شهردار و اعضای شورای شهر به دیدار رییس آموزش و پرورش شهرستان رفتند
شناسه خبـر : ۱۱۰۸۲۵ چهارشنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۴:۰۸

شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر آبیک به دیدار رییس،جدید آموزش و پرورش این شهرستان رفتند

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر آبیک در این دیدار دکتر دادخواه شهردار آبیک ضمن تاکید بر اهمیت آموزش و پرورش اظهار کرد: معلمان نقش،ارزنده ای در تربیت نسل آینده ایفا می‌کنند و این امر بر هیچ کسی پوشیده نیست.
دادخواه بیان کرد: برای ساختن آینده ای زیبا و مطمئن برای فرزندان این مرز و بوم ما در کنار شما هستیم و از هیچ تلاشی کوتاهی نخواهیم کرد.
وی تاکید کرد: مسولیت شما مسوولیت حساسی است و شهرداری و شورا همراه شماست و در مسائل فرهنگی تلاش میکنیم تا گام های خوبی در راستای تعالی فرهنگ شهرمان برداريم .
در ادامه این‌جلسه خرمن بیز عضو شورای اسلامی شهر نیز ضمن تبریک انتصاب مدیریت جدید آموزش و پرورش این شهرستان گفت: خوشحالیم سرنوشت کودکان ما بدست شما رقم‌می‌خورد ورود شما به این عرصه باعث مباهات ما بوده و دوستان شورا و شهرداری همراه شما در این عرصه هستند.
وی تصريح کرد: در مباحث فرهنگی خوشبختانه دکتر دادخواه شهردار شهردار مرکز،شهرستان  نیز همراه است و امیدوارم با ورود شما این رویه ادامه داشته باشد.
قربانی عضو دیگر شورای شهر اظهار کرد:شهرداری و شورا قطعا در کنار شما هستند و ما در کنار شماییم در بحث تعلیم و تربیت فرزندان این شهر و کشور تمام‌تلاش خود را بکار خواهیم بست.
در ادامه این دیدار مرتضی محمدی عضو دیگر شورا ضمن تبریک انتصاب مدیر آموزش،و پرورش این شهرستان گفت: این عرصه، عرصه ای پر کش و قوس و پر از سختی ها است و کوشش شما و فعالان این عرصه بر هیچ کسی پوشیده نیست. محمدی بیان کرد: شما سرمایه شهرمان هستید هر کمکی بخواهید در کنار شما هستیم و ما با تمام توان در کنار مدیران بومی توانمند شهرمان هستیم.
نازنین زهرا اجلی دیگر عضو بانوی این شهر نیز ضمن تبریک انتصاب مدیر جدید آموزش و پرورش شهرستان آبیک اظهار کرد: امیدوارم در این مسیر موفق باشید و در کنارتان هستیم.
وی عرضه آموزش،و پرورش را عرصه ای خطیر و حساس،برشمرده و بیان کرد: خوشبختانه در مباحث فرهنگی اقدامات خوبی با ورود شهردار مرکز شهرستان آبیک صورت پذیرفته و شاهددتحولات و فعالیت هاي خوب و گسترده ای در تمامی بخش ها از،جمله بخش فرهنگ بوده ایم.
وی تاکید کرد: شهردار و شورا نگاه ویژه ای به بخش فرهنگ دارند چرا که لازمه هر فعالیتی توجه به فرهنگ و پیوست های فرهنگی است.
اجلی تصریح کرد:با تمام توان تلاش خواهیم کرد آنچه لایق شهروندان است مورد انجام قرار دهيم. 
محمدزاده عضو دیگر این شورا نیز ضمن تبریک مقام معلم و ضرورت تکریم جایگاه معلمان و آموزش،و پرورش اظهار کرد: بابت زحمات فراوانی که در خصوص تعلیم و تعلم و پرورش فرزندان مان متحمل می شوید سپاسگذاریم چرا که راهی پر فراز و نشیب و حساس است.
 
وی با بیان اين مهم که از ،حسن انتخاب مدیرکل آموزش،و پرورش تشکر می کنیم تصریح کرد: انتخاب شما مطمئنا انتخابی به جا و شایسته بوده و خوشحالیم که شهرستان ما نیروی های ارزشی و انقلابی چون‌شما دارد.
وی تصریح کرد: امیدوارم استاندار و فرماندار در انتخاب مدیران بومی کمک کنند و ما سهمی در قزوین از مدیران بومی داشته باشیم.
ملک پور مدیر جدید آموزش و پرورش شهرستان آبیک در این دیدار اظهار کرد:حرمت ها باید حفظ کنیم و خوشحالیم که شورا و شهرداری نگاه ارزنده ای،به بخش آموزش و پرورش و همچنین توجه و تکریم معلمان و فرهنگیان دارند.
ملک‌پور گفت: ما بدنبال تکریم جایگاه معلمان هستیم و از نگاه شهرداری و شورا به این عرصه خطیر تشکر میکنم.

وی تصریح کرد:ظرفیت های ما باید حفظ شود و در این دوسال نسبت به قبل از کرونا زحمات  معلمان بیشتر مشخص شد و حتا پدرها و مادران‌باسواد و تحصیل کرده که  کمکی به فرزندان‌شان در امر آموزش می‌دادند با توجه به حضور بچه ها در منازل بر ابعاد فعالیت و سختی کار معلمان به خوبی واقف شدند.
وی با بیان اين که در این حیطه  مشکلات بسیار هست و برخی مشکلات برای رفع آن‌نیاز به زمان‌بیشتری است گفت:ما از شهردار و اعضای شهر به دلیل نگاه و همکاری شان ممنون هستیم هر جایی که لازم‌بود  پای کار بیاییم خواهیم آمد و زحمات شورا و شهرداری باید بازتاب داده شود و کار خوب را باید گفت.
وی ضمن تشکر از آیین تکریم معلمان تصریح کرد:شورا باید قدر نگاه شهردار را بداند.

وی خبر داد: سهمیه احداثی زمین چمن مصنوعی را گرفته ایم و می‌توانیم با بهسازی یک زمین و ایجاد دو زمین در  دو مدرسه دخترانه به صورت‌ مشارکتی این پروژه را محقق نماییم.
وی در آخر بیان کرد: در بحث خیرین نیز پیگیر هستیم و یکی از،مدارس ما جزو مدارس،نیمه سبز است که یکی از مدارس مادر شهرک فردوس تا مهرماه تحویل داده می شود.


نویسنده : آمنه شکوهی

به پیج اینستاگرامی «شهروندالبرز» بپیوندید
instagram.com/shahrvand.alborz