رضا عباس زاده؛

همگرایی رسانه و روابط عمومی ضروری است

همگرایی رسانه و روابط عمومی ضروری است
شناسه خبـر : ۱۱۰۸۱۳ سه شنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۶:۴۰

رئیس خانه مطبوعات و رسانه های استان البرز بر همگرایی رسانه و روابط عمومی تاکید کرد و گفت: ارتباط صحیح با رسانه‌ها رمز موفقیت روابط عمومی‌هاست، در واقع سازمان و روابط عمومی موفق است که رسانه‌ها را در کنار خود و خبرنگاران را همراه با خود داشته باشد و بخشی از وظایف و اهداف سازمانی خود را از این طریق جامه عمل بپوشاند.

به گزارش روابط عمومی خانه مطبوعات و رسانه های استان البرز ؛ رضا عباس زاده ضمن تبریک به مناسبت فرارسیدن ۲۷ اردیبهشت روز ارتباطات و روابط عمومی اظهار کرد: بدون تردید روابط عمومی ها و رسانه ها به عنوان دو رکن مهم از سیستم اطلاع رسانی و ارتباطی نقش مهم و تعیین کننده ای در فرهنگ سازی ، تنویر افکار عمومی و افزایش آگاهی های عمومی جامعه برعهده دارند.

وی ، تقویت روابط عمومی ها را در افزایش تعامل مثبت با خبرنگاران مهم دانست و افزود: رسانه با روابط عمومی،ارتباطی دو سویه با مزیت های متقابل دارد ولی توسعه فناوری های جدید موجب ایجاد چالش ها و مشکلاتی در این رابطه شده است که باید با تعامل و همگرایی برای حل آنها اقدام شود.

عباس زاده بیان کرد: در برهه کنونی اگر بین روابط عمومی های دستگاه های اجرایی همگرایی ایجاد شود می توانند در راستای پیشرفت قدم برداشته و به طور حتم موفق شوند.


به پیج اینستاگرامی «شهروندالبرز» بپیوندید
instagram.com/shahrvand.alborz