۱۷۶ هزار بسته معیشتی بین نیازمندان البرز توزیع شد

۱۷۶ هزار بسته معیشتی بین نیازمندان البرز توزیع شد
شناسه خبـر : ۱۱۰۷۷۴ شنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۵:۱۱

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان البرز گفت: ۱۷۶ هزار بسته معیشتی در ماه مبارک رمضان بین نیازمندان این استان توزیع شد .

محمد محمدی فرد روز شنبه درجمع خبرنگاران افزود:  با کمک  خیرین بیش از ۲۴۸ میلیارد  تومان به نیازمندان البرزی در ماه مبارک رمضان پرداخت شد.

وی ادامه داد: به همت خیران علاوه بر این ۱۷۶ هزار  بسته معیشتی، ۲ میلیون و  ۵۰۰ پرس غذای گرم و یک میلیون و  ۳۰۰ هزار افطاری در ماه مبارک رمضان بین نیازمندان البرزی توزیع شد.
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی استان البرز با اشاره به اینکه در شرایط اقتصادی اخیر، مددجویان و سایر محرومان بیش‌ازپیش نیازمند حمایت خیران هستند افزود: بهره‌برداری از تمام ظرفیت‌های اجتماعی، فرهنگی و اقتصادی اعم از خیران، اصناف، مراکز نیکوکاری، هیات های مذهبی، حسینیه‌ها، تکایا، نیروهای مقاومت بسیج و ایجاد تمهیدات لازم برای استفاده از ظرفیت داوطلبانه بسیجیان و گروه‌های جهادی در راستای برگزاری هرچه باشکوه‌تر اطعام مهدوی در دستور کار قرار گرفت و از تمام ظرفیت‌های موجود بهره‌برداری شد.
محمدی فرد، ضمن تقدیر از همکاری مردم نیکوکار البرز با کمیته امداد به‌عنوان دبیرخانه مواسات و همدلی در استان گفت: مشارکت در این امر خداپسندانه از طریق مراجعه حضوری به ۱۳ دفتر کمیته امداد امام خمینی (ره) و ۳۸۲ مرکز نیکوکاری در سطح استان و یا واریز به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۹۵۰۰۳۰۵۸۰ نزد صندوق امداد خواهد بود.


به پیج اینستاگرامی «شهروندالبرز» بپیوندید
instagram.com/shahrvand.alborz