دکتر دادخواه شهردار آبیک در دومین جلسه ستاد استقبال از بهار مطرح کرد:

طرح های استقبال از بهار در شهر آبیک کلید خورد

طرح های استقبال از بهار در شهر آبیک کلید خورد
شناسه خبـر : ۱۱۰۰۳۰ یکشنبه ۱ اسفند ۱۴۰۰ - ۱۳:۴۱

دومین جلسه ستاد استقبال از بهار با حضور شهردار و مسوولان واحدهای شهرداری برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر آبیک دکتر دادخواه شهردار آبیک ضمن تاکید بر ایجاد طراوت شهری با استفاده از کاشت گل های فصلی و ... اظهار کرد: باید تلاش شود با توجه به نزدیک شدن فصل بهار چهره متفاوت تر و شادتری به شهرمان بدهیم.

دکتر دادخواه در این جلسه با تاکید بر برنامه ریزی تمامی واحدهای شهرداری جهت آمادگی کامل و آماده سازی شهر جهت استقبال از بهار گفت:رنگ آمیزی جداول معابر شهری،تعمیر و تکمیل معابر پارکها ور دستور کار شهرداری قرار گیرد.

وی ادامه داد: لایروبی جوی ها،هرس درختان و گل کاری فضای سبز شهری،روشنایی معابر  از دیگر اقداماتی است که مورد انجام قرار گیرد.

وی افزود: تجهیز سرویس های بهداشتی،کف پوش بازیگاههای کودک،تجهیز نمازخانه و آبخوری ها،همچنین پاکسازی ورودی های شهر،تعمیر و شستشوی تابلوهای ورودی و خروجی شهر بدون شک چهره متفاوتی در شهر بوجود خواهد آورد که مسوولان مربوطه در شهرداری نسبت به انجام آن همت گمارند.

وی با اشاره به ورود مهمان از دیگر شهرها و موضوع گردشگری تصریح کرد: تعریف مسیرهای گردشگری،خط کشی معابر سطح شهر،نورپردازی درختان و نصب المان های نوروزی نیز در اولویت های کاری قرار خواهد گرفت که باید به فوریت در آستانه نوروز به سرانجام رسد.


به پیج اینستاگرامی «شهروندالبرز» بپیوندید
instagram.com/shahrvand.alborz