کد خبر: ۳۸۱۹۸
پنجشنبه ۲۹ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۵۰
تعداد بازدید:3124
صفحه نخست » صفحه نخست

15 نخبه مهارتی البرز به مرحله کشوری نوزدهمین المپیاد ملی مهارت انتخابی مسابقات جهانی شانگهای- 2022 راه یافتند

نخبگان مهارتی استان البرز در 11 رشته و در قالب تیم مهارت این استان در نوزدهمین المپیاد ملی مهارت برای کسب سهمیه مسابقات جهانی مهارت (شانگهای-2022) در حال رقابت با نمایندگان سایر استانها می باشند.

به گزارش شهروندالبرز ؛به نقل از  روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه‌ای استان البرز، درنوزدهمین مسابقات ملی مهارت انتخابی مسابقات جهانی شانگهای 2022؛ استان البرز با 15نماینده در این دوره از مسابقات حضور دارد.

بهزاد غفاری مدیرکل آموزش فنی وحرفه‌ای استان البرز با اعلام این خبر افزود: 15جوان نخبه مهارتی برگزیده استان، پس از رقابت در مرحله شهرستانی و استانی این دوره از مسابقات که با حضور 63 رقابت کننده برگزار شد، توانستند با کسب امتیاز لازم به مسابقات ملی مهارت راه یابند. وی اظهار داشت: افزايش ملاكهاي ملي كار از طريق بالابردن مهارتهاي حرفه‌اي جوانان، ايجاد امكان شركت حرفه ‌آموختگان در صحنه رقابتهاي بين‌المللي و آشنايي با تكنولوژي روز و شناسايي كمبودهاي مهارت فني و حرفه‌اي جوانان و برنامه‌ريزي جهت رفع اين كمبودها در آموزش‌هاي حرفه‌اي از جمله اهداف برگزاری مسابقات ملی مهارت می باشد.

 نوزدهمین المپیاد ملی مهارت با توجه به شیوع ویروس کرونا بصورت غیر متمرکز تا آذرماه سالجاری در 13 استان برگزار خواهد شد و برگزیدگان در قالب تیم ملی مهارت جمهوری اسلامی ایران در سال 2022 به شانگهای چین اعزام خواهند شد. فاز اول این مسابقات نیز به میزبانی استان‌های مازندران، سیستان و بلوچستان، کرمان، فارس و کردستان از 22 مهر سال جاری با حضور 170 رقابت کننده آغاز شده است.

  سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور به عنوان نماينده ايران درسازمان جهاني مهارت(WSI) به طورسالانه مسابقات ملی مهارت را در کشور برگزارنموده و برگزيدگان آن را جهت شرکت در مسابقات جهانی مهارت که هر دو سال یکبار در یکی از کشورها برگزار می شود، اعزام می نمايد.

 اسامی رقابت کنندگان استان البرز در نوزدهمین دوره مسابقات ملی مهارت مرحله کشوری بدین شرح است: گلناز عامری در رشته فناوری مد، آرمان زارعی در رشته فناوری وب، طاها شیعه نواز در رشته فناوری وب، علیرضا کیا در رشته امنیت سایبری، محسن طاهرمحمدی در رشته تاسیسات الکتریکی، محمدرضا سرداری حمیدآبادی در رشته تبرید و تهویه، علیرضا طغیانی خوراسگانی وآرمین آصفی در رشته توسعه نرم افزارهای موبایل، صبا علیدوستانی در رشته طلا و جواهرسازی، محمد جوان دوست قره بابا در رشته طراحی مهندسی مکانیک، محمد امین طاهری، محمدرضا بعیدی خرقانی نژاد و بهدین طالبی در رشته مدیریت سیستم های تحت شبکه، میلاد کریمی فرد و علی شاه اسماعیلی در رشته راهکارهای نرم افزاری برای تجارت و عادله کشاورز در رشته فناوری طراحی گرافیک همچنین از سوی دفتر مسابقات ملی مهارت، خانم پروسکه مهدوی به عنوان مدیر رشته راهکارهای نرم افزار برای کسب و کار، خانم اقدس شمس به عنوان مدیر رشته آشپزی و آقای محمود فتاحی به عنوان مدیر رشته توسعه نرم افزارهای موبایل و آقایان: حمید قنبری ، علیرضا لاهوتی و علی اصغر زنگانه و خانم فاطمه صاحب اختیاری به عنوان کارشناسان مسئول این دوره از مسابقات منصوب شدند.

کلیدواژه ها :
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید

مطالب مرتبط

نظرات شما

 

  • بخش نظرات تنها برای ارائه نظرات شما در رابطه با همین مطلب می باشد و نظرات متفرقه حذف خواهند شد.
  • لطفاً از نوشتن متن های تبلیغاتی و یا توهین آمیز خودداری فرمایید.
  • نظرات شما پس از تایید مدیریت وبسایت قابل نمایش خواهد بود لطفاً در ارسال نظرات صبرداشته باشید
  • قبل از ارسال نظرات خود قوانین سایت را مطالعه بفرمایید