کد خبر: ۳۲۸۸۱
یکشنبه ۱ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۱۸:۴۰
تعداد بازدید:11242
صفحه نخست » سياست

ترکیب هیأت رئیسه کمیسیون‌های مجلس یازدهم/ تاجگردون و حسنوند از کرسی ریاست باز ماندند

اعضای هیأت رئیسه ۱۳ کمیسیون تخصصی مجلس یازدهم شورای اسلامی در اجلاسیه اول انتخاب شدند.

به گزارش شهروندالبرز ، گفتنی است انتخابات هیأت رئیسه کمیسیون‌های قضایی و فرهنگی، هفته پس از سرکشی نمایندگان به حوزه انتخابیه برگزار می‌شود.

 اسامی اعضای هیأت رئیسه کمیسیون‌های تخصصی مجلس به شرح زیر است:

*کمیسیون عمران:

رئیس: محمدرضا رضایی کوچی

نایب رئیس اول: کمال علیپور خنکداری

نایب رئیس دوم: منصور آرامی

دبیر اول: احمد جباری

دبیر دوم: آرا شاوردیان

سخنگو: سید البرز حسینی

*کمیسیون صنایع و معادن :

رئیس: عزت الله اکبری تالارپشتی

نایب رئیس اول: سید احمد رسولی نژاد

نایب رئیس دوم: علی جدی

دبیر اول: مصطفی رضا حسینی قطب آبادی

دبیر دوم: بهزاد رحیمی

سخنگو: حجت اله فیروزی

*کمیسیون شوراها و امور داخلی:

رئیس: محمدصالح جوکار

نایب رئیس اول: حسین بامیری

نایب رئیس دوم: محمدحسن آصفری

دبیر اول: فاطمه مقصودی

دبیر دوم: حسین خسروی

سخنگو: علی حدادی

*کمیسیون اقتصادی:

رئیس: محمدرضا پورابراهیمی

نایب رئیس اول: سیداحسان خاندوزی

نایب رئیس دوم: کاظم موسوی

دبیر اول: انور حبیب‌زاده بوکانی

دبیر دوم: سیدغنی نظری

سخنگو: مهدی طغیانی

*کمیسیون برنامه و بودجه:

رئیس: حمیدرضا حاجی‌بابایی

نایب رئیس اول: محمد خدابخشی

نایب رئیس دوم: سیدمحمدرضا میرتاج‌الدینی

دبیر اول: غلامحسین کرمی

دبیر دوم: آرش زره‌تن لهونی

سخنگو: محمدمهدی مفتح

*کمیسیون بهداشت و درمان :

رئیس: حسینعلی شهریاری

نایب رئیس اول: علی اصغر باقرزاده

نایب رئیس دوم: سید محمد پاک مهر

دبیر اول: فاطمه محمد بیگی

دبیر دوم: محسن فتحی

سخنگو: زهرا شیخی مبارکه

*کمیسیون آموزش و تحقیقات:

رئیس: علیرضا منادی سفیدان

نایب رئیس اول: محمد وحیدی

نایب رئیس دوم: سید محمد مولوی

سخنگو: احمد حسین فلاحی

*کمیسیون کشاورزی:

رئیس: سیدجواد ساداتی‌نژاد

نایب رئیس اول: جلال محودزاده

نایب رئیس دوم: محمدجواد عسکری

دبیر اول: احد آزادی‌خواه

دبیر دوم: سید صادق طباطبایی‌نژاد

سخنگو: معین‌الدین سعیدی

*کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی:

رئیس: مجتبی ذوالنوری

نایب رئیس اول: عباس مقتدای خوراسگانی

نایب رئیس دوم: شهریار حیدری

دبیر اول: یعقوب رضازاده

دبیر دوم: علی علیزاده

سخنگو: ابوالفضل عموئی

*کمیسیون انرژی :

رئیس: فریدون عباسی دوانی

نایب رئیس اول: موسی احمدی

نایب رئیس دوم: احمد مرادی

دبیر اول:هادی بیگی نژاد

دبیر دوم: عبدالعلی رحیمی

سخنگو: مالک شریعتی

*کمیسیون اجتماعی:

رئیس: مهدی عیسی زاده

نایب رئیس اول: ولی اسماعیلی

نایب رئیس دوم: عباس گودرزی

دبیر اول: حسین حاتمی

دبیر دوم: اردشیر مطهری

سخنگو: علی بابایی

 

منبع خبر: خبرگزاری فارس

برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید

مطالب مرتبط

نظرات شما

 

  • بخش نظرات تنها برای ارائه نظرات شما در رابطه با همین مطلب می باشد و نظرات متفرقه حذف خواهند شد.
  • لطفاً از نوشتن متن های تبلیغاتی و یا توهین آمیز خودداری فرمایید.
  • نظرات شما پس از تایید مدیریت وبسایت قابل نمایش خواهد بود لطفاً در ارسال نظرات صبرداشته باشید
  • قبل از ارسال نظرات خود قوانین سایت را مطالعه بفرمایید